Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
W - Spawacz TIG z certyfikatem orbitalnym , Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

W - Spawacz TIG z certyfikatem orbitalnym

Data publikacji: 2021-09-24   Aplikuj
Branża: Spawalnicza

Miejsce pracy: Holandia, Den Haag
KOD OFERTY: W01/2021

Szczegóły oferty
- Spawanie orbitalne
- Spawanie i montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG (stal nierdzewna, grubość materiału od 1,5 - 15 mm)
- Optymalna kontrola cieczy i gazów o wysokiej czystości
- Samodzielna praca na podstawie rysunków technicznych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- 4 letnie doświadczenie jako spawacz TIG (możliwość spawania elementów ze stali nierdzewnej o grubości od 1,5 do 15 mm oraz spawania orbitalnego)
- certyfikat spawalniczy na metodę 141
- atesty spawania orbitalnego
- możliwość spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
- znajomość języka niderlandzkiego i / lub angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:
- umowę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie ustalane z każdym kandydatem indywidualnie, wynosi €500 - €600 netto za tydzień - 40 godzin (po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)
- wynagrodzenie raz na tydzień - zawsze na czas
- w pełni wyposażoną kwaterę
- organizujemy ubezpieczenie

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: ul. Towarowa 1, 48-303 Nysa. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.